syoss Intense Volume - szampon do włosów, 440 ml

Widoczna objętość i wzmocnienie dla lekkiej fryzury

Nowość w sklepie!

22,99 zł

(52,25 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 440 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do cienkich i oklapniętych włosów
  • Delikatne oczyszczanie bez obciążania
  • Z 3% kompleksem Collagen Lift

Kupowane często z Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

syoss Intense Volume - szampon do włosów, 440 ml 22,99 zł (52,25 zł / l)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml 64,00 zł (256,00 zł / l)
Cena całkowita: 86,99 zł
Opis

Intense Volume - szampon do włosów marki Syoss to płynny szampon opracowany specjalnie do cienkich i oklapniętych włosów, który zapewnia łagodne oczyszczanie. Pomaga nadać włosom widoczną objętość do 48 godzin i długotrwałe uczucie pełniejszej fryzury.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Widoczna objętość: Pomaga nadać włosom bardziej pełny wygląd do 48 godzin.
  • Delikatne oczyszczanie: Łagodnie oczyszcza włosy bez ich obciążania.
  • Kompleks Collagen Lift: Formuła została wzbogacona o 3% kompleks Collagen Lift.
  • Wzmocnienie od wewnątrz: Pomaga wzmacniać włosy od wewnątrz i nadaje im lekką, pełną objętości strukturę.
  • Opakowanie z materiału pochodzącego z recyklingu: Korpus butelki jest wykonany w 100% z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu (z wyłączeniem nakrętki).

Nr art.: MUE-SYSV3
Zawartość: 440 ml
EAN: 4015100860481
Numer producenta: SYSV3
Marki: syoss
Zastosowanie: Szampon wmasuj w wilgotne włosy aż po same końce, a następnie dokładnie spłucz.
Składniki (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Collagen, Sodium Benzoate, Parfum, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Citric Acid, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Glycol Distearate, Laureth-4, Peg-120 Methyl Glucose Dioleate, Hydrogenated Castor Oil, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Citronellol, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Sodium Hydroxyde, Limonene, Linalyl Acetate, Linalool, Propylene Glycol, Sorbic Acid

Informacje prawne
Producent: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Niemcy, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla syoss Intense Volume - szampon do włosów

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder