SWISS-O-PAR Silver Shine - szampon, 250 ml

Delikatne oczyszczanie i subtelny srebrzysty połysk

Nowość w sklepie!

18,99 zł

(75,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do włosów siwych i rozjaśnianych
  • Z fioletowymi pigmentami
  • Bez silikonów, pomaga neutralizować żółte tony

Kupowane często z Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

SWISS-O-PAR Silver Shine - szampon, 250 ml 18,99 zł (75,96 zł / l)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml 64,00 zł (256,00 zł / l)
Cena całkowita: 82,99 zł
Opis

Silver Shine - szampon marki SWISS-O-PAR został opracowany specjalnie do włosów siwych i rozjaśnianych. Formuła bez silikonów delikatnie oczyszcza i pomaga zachować zadbany wygląd włosów.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Do włosów siwych i rozjaśnianych: Opracowany z myślą o szczególnych potrzebach tych rodzajów włosów.
  • Przeciw żółtym tonom: Zawiera fioletowe pigmenty, które pomagają neutralizować niepożądane żółte odcienie.
  • Subtelny srebrzysty połysk: Nadaje włosom delikatny blask bez zmiany ich naturalnego koloru.
  • Formuła bez silikonów: Zapewnia łagodne oczyszczanie włosów.

Sposób użycia: Rozprowadzić szampon na włosach i pozostawić na 1 minutę przed spłukaniem.


Nr art.: MUE-7480
Zawartość: 250 ml
EAN: 4104260074804
Numer producenta: 7480
Marki: SWISS-O-PAR
Rodzaj włosów: włosy farbowane
Zastosowanie: Szampon wmasuj w wilgotne włosy aż po same końce, a następnie dokładnie spłucz.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla SWISS-O-PAR Silver Shine - szampon

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder