Head & Shoulders Szampon Deep Cleanse, 250 ml

Niezawodne oczyszczanie i pielęgnacja do codziennego mycia rąk

Nowość w sklepie!

19,99 zł

(79,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do suchej skóry głowy i włosów
  • Pielęgnuje skórę głowy dzięki piroktonowi olaminy
  • Ochrona przed łupieżem i uczucie czystej skóry głowy

Kupowane często z Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

Head & Shoulders Szampon Deep Cleanse, 250 ml 19,99 zł (79,96 zł / l)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml 64,00 zł (256,00 zł / l)
Cena całkowita: 83,99 zł
Opis

Szampon przeciwłupieżowy Deep Cleanse marki Head & Shoulders to płynny szampon przeznaczony do suchej skóry głowy i włosów, odpowiedni do codziennego stosowania. Jego formuła pielęgnuje skórę głowy i pozostawia uczucie czystości.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Skuteczna pielęgnacja: Pielęgnuje skórę głowy i pozostawia uczucie czystości.
  • Formuła z piroktonem olaminy: Zapewnia ochronę przed łupieżem, swędzeniem związanym z łupieżem i przetłuszczaniem się skóry głowy.
  • Szybkie działanie: Pomaga usuwać łupież już od pierwszego mycia i zapobiega jego nawrotom.
  • Codzienne stosowanie: Idealny do suchej skóry głowy i włosów oraz do codziennego użytku.

Nr art.: MUE-30222006
Zawartość: 250 ml
EAN: 8006530222006
Numer producenta: 30222006
Marki: Head & Shoulders
Zastosowanie: Szampon wmasuj w wilgotne włosy aż po same końce, a następnie dokładnie spłucz.
Informacje prawne
Producent: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Niemcy, de.pg.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Head & Shoulders Szampon Deep Cleanse

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder