Stay Well Classic sheet mask - STRAWBERRY Glowing, 22 g

Pielęgnująca maska w płachcie dla promiennego wyglądu cery

Nowość w sklepie!

4,99 zł

(226,82 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 22 g

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do każdego typu skóry
  • Z ekstraktem z truskawki
  • Dla promiennego wyglądu skóry

Kupowane często z NIVEA Bye Bye Dry Skin Honig-Creme maska, 15 ml

Stay Well Classic sheet mask - STRAWBERRY Glowing, 22 g 4,99 zł (226,82 zł / kg)
NIVEA Bye Bye Dry Skin Honig-Creme maska, 15 ml 10,99 zł (732,67 zł / l)
Cena całkowita: 15,98 zł
Opis

Classic sheet mask - STRAWBERRY Glowing marki Stay Well to maska w płachcie odpowiednia do każdego typu skóry, która nadaje cerze promienny i zadbany wygląd. Formuła z ekstraktem z truskawki stanowi przyjemne uzupełnienie rutyny pielęgnacyjnej.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Do każdego typu skóry: Odpowiednia do stosowania przy każdym typie cery.
  • Z ekstraktem z truskawki: Formuła zawiera ekstrakt z owoców truskawki.
  • Promienny wygląd cery: Pomaga nadać skórze świeży i promienny wygląd.

Nr art.: MUE-STA0106
Zawartość: 22 g
EAN: 4745090043846
Numer producenta: STA0106
Marki: Stay Well
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Zastosowanie: Nałóż maskę w płachcie na oczyszczoną twarz. Po 10 - 15 minut zdejmij maskę, a pozostałości delikatnie wmasuj w skórę. Następnie kontynuuj pielęgnację.

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Stay Well Classic sheet mask - STRAWBERRY Glowing