Sodasan Płyn do prania - sport i outdoor, 750 ml

Odświeża i pielęgnuje tekstylia sportowe i funkcjonalne

Nowość w sklepie!

32,99 zł

(43,99 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 750 ml

Produkt dostępny

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Temperatura prania 30 - 95 ° C
  • Do prania w pralce i ręcznego
  • Bardzo dobra kompatybilność ze skórą

Kupowane często z Sodasan Zmiękczacz do tkanin, lawenda (750 ml)

Sodasan Płyn do prania - sport i outdoor, 750 ml 32,99 zł (43,99 zł / l)
Sodasan Zmiękczacz do tkanin, lawenda (750 ml) 15,99 zł (21,32 zł / l)
Cena całkowita: 48,98 zł
Opis

Ten łagodny, oszczędzający włókna specjalny detergent do odzieży sportowej i rekreacyjnej niezawodnie usuwa nieprzyjemne zapachy nie pogarszając wiatro- i wodoodporności ani oddychalności tekstyliów. Nie zawiera rozjaśniaczy optycznych i nadaje się do wszystkich włókien naturalnych i specjalnych tkanin, takich jak mikrofibra lub tkaniny membranowe.

Nr art.: XBO-SO-1550
Zawartość: 750 ml
EAN: 4019886015509
Numer producenta: 1550
Marki: Sodasan
Certyfikaty: Vegan, PETA approved
Wskazówki dotyczące dozowania: Dozowanie detergentu dostosować do ilości i stopnia zabrudzenia prania. Możesz użyć mniejszej ilości detergentu, jeśli pralka jest zapełniona tylko w niewielkim stopniu lub w połowie.
Składniki (INCI)

Aqua, Lauryl Glucoside, Decyl Glucoside, Sodium Lauryl Sulphate, Alcohol Denat, Zinc Ricinoleate, Saccharomyces Ferment, Potassium Citrate, Parfum, Citral, Limonene

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia i zwroty wskazujące środki ostrożności
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Hasło ostrzegawcze: uwaga

Zwrot wskazujący środki ostrożności:

  • P102 - Chronić przed dziećmi.
  • P301+P312 - W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z ośrodkiem zatruć lub lekarzem.
  • P305+P351+P338 - W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.
  • P501 - Zawartość/pojemnik usuwać zgodnie z przepisami miejscowymi/regionalnymi.

Zwrot wskazujący rodzaj zagrożenia:

  • H319 - Działa drażniąco na oczy.
  • EUH208 - Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Sodasan GmbH, Rudolf-Diesel-Str. 19, 26670, Uplengen, Niemcy, mg@sodasan.com, www.sodasan.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Sodasan Płyn do prania - sport i outdoor

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder