Seiseta Keratin Fusion Extensions Classic 60/65cm, 10 (25 szt.)

Przedłużanie włosów w naturalnych kolorach

143,37 zł 478,00 zł -70%

(5,73 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 10

Jeszcze 1 sztuka dostępna w magazynie.

Dostawa do czwartek, 1 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do wtorek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Wiązania keratynowe
  • Wykonane z naturalnych ludzkich włosów
  • Duży wybór kolorów

Kupowane często z Bali Care BALI CURLS Curl Defining Spray, 150 ml

Seiseta Keratin Fusion Extensions Classic 60/65cm, 10 (25 szt.) 143,37 zł (5,73 zł / szt.)
Bali Care BALI CURLS Curl Defining Spray, 150 ml 60,00 zł (400,00 zł / l)
Cena całkowita: 203,37 zł
Opis

Keratin Hair Extensions Seiseta są wykonane z wysokiej jakości, naturalnych pasm 100% indyjskich włosów Remy. Mają na górze cienką warstwę keratyny, która doskonale łączy się z Twoimi włosami. Keratyna jest składnikiem naturalnym. Włosy są przyczepiane za pomocą szczypiec termicznych.

Keratin Fusion Classic oferuje szeroką gamę kolorów do przedłużania i zagęszczania włosów, od klasycznych po rozjaśniane, bez konieczności poddawania włosów zabiegom chemicznym. Włosy możesz układać jak własne.

Ręcznie robione we Włoszech pasma o naturalnym stopniowaniu i długości 60-65 cm. Połączone wiązaniami keratynowymi (nie wielokrotnego użytku).

Włosy są bez silikonu. Jedno opakowanie zawiera 25 pasemek (25g/opakowanie).

Zalecane ilości

Aby uzyskać efekt objętości, potrzeba około 2-3 opakowań.

Aby uzyskać efekt kolorystyczny, również około 2-3 opakowań.

Na całą głowę potrzeba około 5-6 opakowań.

Uwaga

  • Proszę zwrócić szczególną uwagę na instrukcję użytkowania!
  • Aby zapewnić jak najlepszą jakość, przedłużanie powinno być przeprowadzone tylko przez profesjonalistów!
  • Do pielęgnacji włosów przedłużanych używaj tylko przeznaczonych do tego produktów marki Seiseta.
Nr art.: Xla-SE-2003VN 10 65
Zawartość: 25 szt.
EAN: 8033127321118
Numer producenta: 2003VN 10 65
Marki: Seiseta

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Seiseta Keratin Fusion Extensions Classic 60/65cm

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder