sebamed Krem do stóp Akut Urea 10%, 100 ml

Idealna pielęgnacja dla miękkich stóp

22,99 zł

(229,90 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 100 ml

Produkt dostępny

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Dla suchych i popękanych stóp
  • Intensywne nawilżenie
  • Nie zawiera silikonów i PEG

Kupowane często z sebamed Akut Lotion Urea 10%, 200 ml

sebamed Krem do stóp Akut Urea 10%, 100 ml 22,99 zł (229,90 zł / l)
sebamed Akut Lotion Urea 10%, 200 ml 32,99 zł (164,95 zł / l)
Cena całkowita: 55,98 zł
Opis

Zadbaj o swoje suche, popękane i szorstkie stopy i zapewnij im intensywne nawilżenie dzięki ostremu kremowi do stóp z mocznikiem 10% od sebamed. Nie zawiera silikonów i PEG-ów i stanowi idealną pielęgnację dla pięknych, miękkich stóp!

Nr art.: MUE-804506
Zawartość: 100 ml
EAN: 4103040048424
Numer producenta: 804506
Marki: sebamed
Rodzaj skóry: skóra wrażliwa, skóra sucha
Właściwości produktu: PH neutralne dla skóry
Bez: Barwników, Olejów mineralnych, Parabenów, Parafiny, PEG, Silikonów, Nanocząsteczek
Zastosowanie: Delikatnie wmasuj w suche, czyste stopy i pozostaw do wchłonięcia.
Składniki (INCI)

Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Urea, Glycerin, Glyceryl Stearat Citrat, Panthenol, Tocopherylacetat, Carbomer, Parfum, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sodium Hydroxyde, Citric Acid, Hydrolyzed Keratin, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes

Akcesoria
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Sebapharma GmbH & Co., Binger Straße 80, 56154 , Bad Salzig, Niemcy, www.sebamed.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla sebamed Krem do stóp Akut Urea 10%