sebamed Akut Lotion Urea 10%, 200 ml

Intensywnie nawilżający

32,99 zł

(164,95 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 200 ml

Jeszcze 9 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do skóry bardzo suchej
  • Bez mikroplastiku
  • Z olejkiem migdałowym

Kupowane często z sebamed Krem do stóp Akut Urea 10%, 100 ml

sebamed Akut Lotion Urea 10%, 200 ml 32,99 zł (164,95 zł / l)
sebamed Krem do stóp Akut Urea 10%, 100 ml 22,99 zł (229,90 zł / l)
Cena całkowita: 55,98 zł
Opis

Urea Acute Lotion od sebamed jest idealny dla skóry suchej i bardzo suchej. Balsam bez mikroplastików zapewnia skórze intensywne nawilżenie i głęboko ją odżywia. Olejek migdałowy zapewnia również przyjemne uczucie na skórze.

Nr art.: MUE-129806
Zawartość: 200 ml
EAN: 4103040048622
Numer producenta: 129806
Marki: sebamed
Rodzaj skóry: skóra sucha
Właściwości produktu: PH neutralne dla skóry
Bez: Alkoholu, Barwników, Mikroplastików, Olejów mineralnych, Parabenów, Parafiny, PEG, Silikonów, Nanocząsteczek
Zastosowanie: Wmasuj w czystą, suchą skórę i pozostaw do wchłonięcia.
Składniki (INCI)

Aqua, Hexyldecanol, Hexyldecyl Laurate, Urea, Coco Caprylate/Caprate, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Glycerin, Magnesium Sulphate, Cera Alba (Beeswax), Caprylic/Capric Triglyceride, Lecithin, Ascorbyl Palmitate, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Lactic Acid, Citric Acid, Parfum, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate

Akcesoria
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Sebapharma GmbH & Co., Binger Straße 80, 56154 , Bad Salzig, Niemcy, www.sebamed.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla sebamed Akut Lotion Urea 10%

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
1 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

1 ocena

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder