Schwarzkopf BRILLANCE - Kuracja nabłyszczająca do włosów, 30 ml

Promienny blask i intensywna pielęgnacja włosów w domu

Nowość w sklepie!

21,99 zł

(733,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 30 ml

Produkt dostępny

Dostawa do poniedziałek, 5 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do czwartek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do wszystkich kolorów i typów włosów
  • Intensyfikuje kolor włosów
  • Z systemem Bonding HAPTIQ

Kupowane często z Schwarzkopf GLISS KUR Total Repair Kuracja nadająca blask, 150 ml

Schwarzkopf BRILLANCE - Kuracja nabłyszczająca do włosów, 30 ml 21,99 zł (733,00 zł / l)
Schwarzkopf GLISS KUR Total Repair Kuracja nadająca blask, 150 ml 27,99 zł (186,60 zł / l)
Cena całkowita: 49,98 zł
Opis

BRILLANCE - Kuracja nabłyszczająca do włosów od Schwarzkopf intensyfikuje kolor włosów i zapewnia głęboką pielęgnację. Glossing nadaje się do wszystkich kolorów i typów włosów oraz podkreśla również naturalny kolor.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Intensyfikacja koloru: Wzmacnia kolor włosów i podkreśla naturalny odcień, nadając mu intensywny blask.
  • Głęboka pielęgnacja: System Bonding HAPTIQ pomaga ograniczyć łamliwość i rozdwajanie końcówek oraz poprawia odczucie włosów.
  • Łatwe stosowanie: Można stosować tak łatwo jak maskę do włosów.
  • Wegańska receptura: Formuła bez składników pochodzenia zwierzęcego.

Sposób użycia: Stosować jak maskę do włosów i pozostawić na co najmniej 5 minut.


Nr art.: MUE-BSG08
Zawartość: 30 ml
EAN: 4015100876994
Numer producenta: BSG08
Marki: Schwarzkopf
Farby do włosów - ważne instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i ostrzeżenia
Informacje prawne
Producent: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Niemcy, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Schwarzkopf BRILLANCE - Kuracja nabłyszczająca do włosów

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder