Savoderm pH5 - żel pod prysznic, opakowanie uzupełniające, 750 ml

Delikatne oczyszczanie ciała dla gładkiej skóry

Nowość w sklepie!

35,99 zł

(47,99 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 750 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do skóry wrażliwej
  • Delikatne oczyszczanie z prowitaminą B5
  • Formuła o pH neutralnym dla skóry

Kupowane często z Jean&Len Żel pod prysznic - mango i awokado, 250 ml

Savoderm pH5 - żel pod prysznic, opakowanie uzupełniające, 750 ml 35,99 zł (47,99 zł / l)
Jean&Len Żel pod prysznic - mango i awokado, 250 ml 14,99 zł (59,96 zł / l)
Cena całkowita: 50,98 zł
Opis

pH5 - żel pod prysznic, opakowanie uzupełniające marki Savoderm jest przeznaczony do skóry wrażliwej i zapewnia delikatne oczyszczanie bez podrażnień. Formuła wspiera równowagę bariery skórnej również przy częstym korzystaniu z prysznica.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Do skóry wrażliwej: Specjalnie opracowana formuła delikatnie oczyszcza bez podrażnień.
  • Łagodna formuła: Zawiera wyjątkowo delikatne substancje myjące oraz prowitaminę B5.
  • pH neutralne dla skóry: Pielęgnuje skórę i wspiera jej barierę ochronną również przy częstym myciu.

Nr art.: MUE-200000431
Zawartość: 750 ml
EAN: 9005356029188
Numer producenta: 200000431
Marki: Savoderm
Rodzaj skóry: skóra wrażliwa
Zastosowanie: Wetrzyj żel w dłonie i pozwól mu się spienić. Następnie dokładnie rozprowadź na wilgotnej skórze, a następnie dokładnie spłucz.
Składniki (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Benzoate, C12-13 Alkyl Lactate, Parfum, Citric Acid, Sodium Lauroyl Glutamate, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Panthenol, Potassium Sorbate, Sodium Pca, Lactic Acid, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Vegetable Glycerides Citrate

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Merz Consumer Care Austria GmbH, Guglgasse 17, 1110, Wien, Austria, merz.co.at/merz-consumer-care-austria

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Savoderm pH5 - żel pod prysznic, opakowanie uzupełniające