Savoderm pH5 - krem do ciała, 200 ml

Intensywna pielęgnacja i ochrona naturalnej bariery skóry

Nowość w sklepie!

25,99 zł

(129,95 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 200 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do skóry wrażliwej
  • Z masłem shea, olejem owsianym i pantenolem
  • Chroni przed wysuszeniem

Kupowane często z NIVEA MEN Balsam do ciała, 250 ml

Savoderm pH5 - krem do ciała, 200 ml 25,99 zł (129,95 zł / l)
NIVEA MEN Balsam do ciała, 250 ml 23,99 zł (95,96 zł / l)
Cena całkowita: 49,98 zł
Opis

pH5 - krem do ciała marki Savoderm to intensywnie pielęgnujący kosmetyk opracowany specjalnie z myślą o skórze wrażliwej. Pielęgnuje i chroni naturalną barierę skóry oraz pomaga zapobiegać jej przesuszeniu.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Do skóry wrażliwej: Opracowany specjalnie z myślą o potrzebach skóry wrażliwej.
  • Długotrwałe nawilżenie: Zapewnia natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie oraz chroni przed przesuszeniem.
  • Bogata formuła: Zawiera masło shea, olej owsiany i pantenol dla intensywnej pielęgnacji.
  • Szybkie wchłanianie: Szybko się wchłania i pozostawia skórę jedwabiście miękką.
  • Ochrona bariery skóry: Pielęgnuje i chroni naturalną barierę skóry.
Nr art.: MUE-200000434
Zawartość: 200 ml
EAN: 9005356029270
Numer producenta: 200000434
Marki: Savoderm
Rodzaj skóry: skóra wrażliwa
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Merz Consumer Care Austria GmbH, Guglgasse 17, 1110, Wien, Austria, merz.co.at/merz-consumer-care-austria

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Savoderm pH5 - krem do ciała