SARAZEN Tropical - spray przeciw owadom, 100 ml

Skuteczna ochrona podczas podróży i w rodzimych regionach

Nowość w sklepie!

22,99 zł

(229,90 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 100 ml

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • Do każdego rodzaju skóry i dla całej rodziny
  • Z substancją czynną ikarydyną (Saltidin®)
  • Ochrona przed komarami i kleszczami

Kupowane często z SARAZEN Żel chłodzący, 30 ml

SARAZEN Tropical - spray przeciw owadom, 100 ml 22,99 zł (229,90 zł / l)
SARAZEN Żel chłodzący, 30 ml 9,99 zł (333,00 zł / l)
Cena całkowita: 32,98 zł
Opis

Tropical - spray przeciw owadom marki SARAZEN zapewnia skuteczną ochronę przed komarami i kleszczami dla całej rodziny. Jest odpowiedni do każdego rodzaju skóry i sprawdza się zarówno w rodzimych regionach, jak i podczas podróży do obszarów tropikalnych.

Najważniejsze zalety:

  • Długotrwała ochrona przed komarami: Zapewnia do 10 godzin ochrony przed komarami występującymi lokalnie i w tropikach.
  • Skuteczna ochrona przed kleszczami: Chroni do 6 godzin przed kleszczami.
  • Sprawdzona substancja czynna: Zawiera ikarydynę (Saltidin®).
  • Dla całej rodziny: Odpowiedni dla dorosłych, dzieci i każdego rodzaju skóry.
  • Łatwe stosowanie: Umożliwia wygodną aplikację bezpośrednio na skórę.

Nr art.: MUE-101257
Zawartość: 100 ml
EAN: 2200286049832
Numer producenta: 101257
Marki: SARAZEN
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.
Stężenie składnika aktywnego
Stężenie składnika aktywnego na 100 g
sec-Butylo-2-(2-hydroksyetylo)piperydyno-1-karboksylan (Ikarydyna) 20 g
Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia i zwroty wskazujące środki ostrożności
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Hasło ostrzegawcze: uwaga

Zwrot wskazujący środki ostrożności:

  • P102 - Chronić przed dziećmi.
  • P305+P351+P338 - W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.
  • P333+P313 - W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Zwrot wskazujący rodzaj zagrożenia:

  • H319 - Działa drażniąco na oczy.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: JoCos GmbH, Prinz-Ludwig-Straße 17, 93055, Regensburg, Niemcy, jocosregensburg.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla SARAZEN Tropical - spray przeciw owadom