SARAZEN Spray przeciw kleszczom, 100 ml

Skuteczna ochrona przed ukąszeniami kleszczy na skórze i odzieży

Nowość w sklepie!

18,99 zł

(189,90 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 100 ml

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • Dla dzieci od 2. roku życia
  • Ochrona przed kleszczami i roztoczami trawowymi
  • Z Saltidin i substancjami wzmacniającymi działanie

Kupowane często z SARAZEN Żel chłodzący, 30 ml

SARAZEN Spray przeciw kleszczom, 100 ml 18,99 zł (189,90 zł / l)
SARAZEN Żel chłodzący, 30 ml 9,99 zł (333,00 zł / l)
Cena całkowita: 28,98 zł
Opis

Spray przeciw kleszczom marki SARAZEN to preparat ochronny, który zapewnia skuteczną ochronę przed kleszczami i roztoczami trawowymi. Pozostawia przyjemne uczucie na skórze i jest odpowiedni dla dzieci od 2. roku życia.

Najważniejsze zalety:

  • Długotrwała ochrona: Chroni do 10 godzin na skórze i do 12 godzin na odzieży przed ukąszeniami kleszczy.
  • Sprawdzona substancja czynna: Zawiera Saltidin / ikarydynę oraz specjalne składniki wzmacniające działanie.
  • Dla całej rodziny: Odpowiedni do stosowania u dzieci od 2. roku życia.
  • Komfort stosowania: Łatwy w aplikacji i pozostawia przyjemne uczucie na skórze.

Nr art.: MUE-101260
Zawartość: 100 ml
EAN: 2200286049696
Numer producenta: 101260
Marki: SARAZEN
Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.
Stężenie składnika aktywnego
Stężenie składnika aktywnego na 100 g
sec-Butylo-2-(2-hydroksyetylo)piperydyno-1-karboksylan (Ikarydyna) 15 g
Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia i zwroty wskazujące środki ostrożności
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Hasło ostrzegawcze: uwaga

Zwrot wskazujący środki ostrożności:

  • P102 - Chronić przed dziećmi.
  • P305+P351+P338 - W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.
  • P333+P313 - W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Zwrot wskazujący rodzaj zagrożenia:

  • H319 - Działa drażniąco na oczy.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: JoCos GmbH, Prinz-Ludwig-Straße 17, 93055, Regensburg, Niemcy, jocosregensburg.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla SARAZEN Spray przeciw kleszczom