NIVEA Q10 - Ujędrniający balsam do ciała z witaminą C, 250 ml

Codzienna pielęgnacja dla zadbanego wyglądu skóry

Nowość w sklepie!

30,99 zł

(123,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Jeszcze 5 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do skóry normalnej
  • Z koenzymem Q10 i witaminą C
  • Lekka konsystencja i łatwa aplikacja

Kupowane często z sebamed Płynna emulsja myjąca Pentavitin® - opakowanie uzupełniające, 400 ml

NIVEA Q10 - Ujędrniający balsam do ciała z witaminą C, 250 ml 30,99 zł (123,96 zł / l)
sebamed Płynna emulsja myjąca Pentavitin® - opakowanie uzupełniające, 400 ml 29,99 zł (74,98 zł / l)
Cena całkowita: 60,98 zł
Opis

Q10 - Ujędrniający balsam do ciała z witaminą C od NIVEA to balsam do skóry normalnej, który zapewnia przyjemne odczucie i zadbany wygląd skóry. Formuła z koenzymem Q10 i witaminą C idealnie sprawdza się w codziennej pielęgnacji całego ciała.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Pielęgnująca formuła: Wzbogacona koenzymem Q10 i witaminą C.
  • Przyjemna konsystencja: Lekka i gładka formuła łatwo rozprowadza się na skórze.
  • Na co dzień: Opracowany do codziennego stosowania na skórze normalnej.
  • Pielęgnacja całego ciała: Przeznaczony do stosowania na całym ciele.
  • Opakowanie: Butelka wykonana w 50% z plastiku pochodzącego z recyklingu, z wyłączeniem zakrętki.

Nr art.: MUE-81835-07000-60
Zawartość: 250 ml
EAN: 4005900012630
Numer producenta: 81835-07000-60
Marki: NIVEA
Rodzaj skóry: skóra normalna
Zastosowanie: Wmasuj w czystą, suchą skórę i pozostaw do wchłonięcia.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Beiersdorf AG, Unnastraße 48, 20245, Hamburg, Niemcy, www.beiersdorf.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla NIVEA Q10 - Ujędrniający balsam do ciała z witaminą C

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder