L'ORÉAL PARIS Men Expert Barber Club nawilżająca pielęgnacja brody i skóry, 50 ml

Codzienne nawilżenie dla miękkiej i zadbanej brody

Nowość w sklepie!

48,99 zł

(979,80 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 50 ml

Jeszcze 6 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do piątek, 2 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do środa do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do wszystkich typów skóry
  • Z olejkiem eterycznym z drzewa cedrowego
  • Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu

Kupowane często z Gillette King C. Gillette Szampon do brody, 350 ml

L'ORÉAL PARIS Men Expert Barber Club nawilżająca pielęgnacja brody i skóry, 50 ml 48,99 zł (979,80 zł / l)
Gillette King C. Gillette Szampon do brody, 350 ml 52,14 zł (148,97 zł / l)
Cena całkowita: 101,13 zł
Opis

Men Expert Barber Club nawilżająca pielęgnacja brody i skóry od L'ORÉAL PARIS to krem do codziennej pielęgnacji twarzy i brody. Nawilża skórę i pomaga zachować zadbany wygląd zarostu.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Do wszystkich typów skóry: Odpowiednia do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry.
  • Miękka broda: Pomaga zmiękczyć i wygładzić włosy zarostu.
  • Olejek eteryczny z drzewa cedrowego: Formuła zawiera olejek eteryczny z cedru.
  • Szybkie wchłanianie: Lekka konsystencja szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu.
  • Pomoc przy swędzeniu: Może pomóc ograniczyć swędzenie związane z odrastającym zarostem.

Nr art.: MUE-AA723500
Zawartość: 50 ml
EAN: 3600524125936
Numer producenta: AA723500
Marki: L'ORÉAL PARIS
Składniki (INCI)

Aqua, Glycerin, Isopropyl Myristate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Caprylic/Capric Triglyceride, Citric Acid, Hydroxyacetophenone, Sodium Hyaluronate, Tocopherol (Vitamin E), Biosaccharide Gum-1, Caprylyl Glycol, Cedrus Atlantica (Cedarwood) Bark Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Glyceryl Isostearate, Glycerin Soja Oil, Maltodextrin, Xanthan Gum, Limonene, Parfum

Informacje prawne
Producent: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Niemcy, www.loreal.com/de-at/austria

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla L'ORÉAL PARIS Men Expert Barber Club nawilżająca pielęgnacja brody i skóry