LAVOZON Chłodzący balsam po opalaniu z efektem Melanin Booster*, 200 ml

Chłodząca pielęgnacja i nawilżenie po opalaniu

Nowość w sklepie!

22,99 zł

(114,95 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 200 ml

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • Do każdego rodzaju skóry
  • Z aloesem, pantenolem i bisabololem
  • Wspiera opaleniznę dzięki Tanositol

Kupowane często z Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml

LAVOZON Chłodzący balsam po opalaniu z efektem Melanin Booster*, 200 ml 22,99 zł (114,95 zł / l)
Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml 73,00 zł (292,00 zł / l)
Cena całkowita: 95,99 zł
Opis

Chłodzący balsam po opalaniu z efektem Melanin Booster* marki LAVOZON zapewnia skórze długotrwałe nawilżenie po ekspozycji na słońce. Formuła jest odpowiednia do każdego rodzaju skóry, szybko się wchłania i łatwo rozprowadza.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Składniki: Formuła z aloesem, pantenolem i bisabololem.
  • Wsparcie opalenizny: Składnik aktywny Tanositol wspiera proces opalania skóry.
  • Łatwe stosowanie: Szybko się wchłania i łatwo rozprowadza na skórze.
  • Intensywne nawilżenie: Zapewnia skórze długotrwałe nawilżenie po opalaniu.

Sposób użycia: Po opalaniu nałożyć na oczyszczoną skórę.


Nr art.: MUE-41210130
Zawartość: 200 ml
EAN: 2200304050352
Numer producenta: 41210130
Marki: LAVOZON
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Mann & Schröder GmbH, Bahnhofstraße 14, 74936, Siegelsbach , Niemcy, www.mann-schroeder.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla LAVOZON Chłodzący balsam po opalaniu z efektem Melanin Booster*

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder