Laura Biagiotti Roma Uomo Shower Gel, 200 ml

Elegancki i zmysłowy zapach pod prysznic

69,00 zł

(345,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 200 ml

Jeszcze 5 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do czwartek, 1 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do wtorek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Pachnący żel pod prysznic dla mężczyzn
  • Z bazylią, mchem i cedrem
  • Aromatyczne i eleganckie niuanse

Kupowane często z tetesept Żel pod prysznic - siła i energia, 250 ml

Laura Biagiotti Roma Uomo Shower Gel, 200 ml 69,00 zł (345,00 zł / l)
tetesept Żel pod prysznic - siła i energia, 250 ml 20,99 zł (83,96 zł / l)
Cena całkowita: 89,99 zł
Opis

Odkryj pachnący żel pod prysznic Laury Biagiotti i otul się zmysłowym i aromatycznym zapachem przy każdym prysznicu! Świeże nuty grejpfruta i bazylii w towarzystwie ziemistych nut serca, takich jak mech, doskonale uzupełniają miękkie nuty bazy wanilii, drzewa cedrowego i drzewa sandałowego. Elegancki, zmysłowy i uduchowiony zapach towarzyszył Ci będzie przez cały dzień.

Nr art.: MUE-F11AA202N
Zawartość: 200 ml
EAN: 8011530000165
Numer producenta: F11AA202N
Marki: Laura Biagiotti
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Nuty zapachowe: aromatyczny
Nuta głowy: bazylia
Nuta serca: Mech
Nuta bazy: drzewo sandałowe, wanilia, cedr
Zastosowanie: Wetrzyj żel w dłonie i pozwól mu się spienić. Następnie dokładnie rozprowadź na wilgotnej skórze, a następnie dokładnie spłucz.
Składniki (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Parfum, Ppg-5-Ceteth-20, Sodium Chloride, Peg-120 Methyl Glucose Dioleate, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Citric Acid, Decyl Glucoside, Linalool, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Lauryl Methyl Gluceth-10 Hydroxypropyl Dimonium Chloride, Limonene, Tetrasodium Edta, Polyquaternium 7, Citronellal, Geraniol, Potassium Sorbate, Tocopherol (Vitamin E)

Informacje prawne
Producent: Angelini Beauty S.p.A, Via Melchiorre Gioia n. 8, 20124, Milano, Włochy, www.angelinibeauty.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Laura Biagiotti Roma Uomo Shower Gel

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder