Gillette Venus Satin Care - żel do golenia o zapachu wanilii, 200 ml

Delikatny poślizg i gładka skóra

Nowość w sklepie!

13,99 zł

(69,95 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 200 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do skóry normalnej
  • Delikatny zapach wanilii i miękka piana
  • Pomaga chronić przed zacięciami i przesuszeniem

Kupowane często z Gillette SkinGuard Sensitive Wymienne wkłady, 4 szt.

Gillette Venus Satin Care - żel do golenia o zapachu wanilii, 200 ml 13,99 zł (69,95 zł / l)
Gillette SkinGuard Sensitive Wymienne wkłady, 4 szt. 94,00 zł (23,50 zł / szt.)
Cena całkowita: 107,99 zł
Opis

Venus Satin Care - żel do golenia o zapachu wanilii marki Gillette jest przeznaczony do skóry normalnej i wspiera delikatne oraz komfortowe golenie. Nawilżająca formuła pomaga chronić skórę przed przesuszeniem i pozostawia ją miękką oraz gładką.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Delikatny poślizg: Kremowa, miękka piana ułatwia prowadzenie ostrza po skórze.
  • Ochrona przed podrażnieniami: Pomaga ograniczyć ryzyko zacięć i drobnych uszkodzeń skóry.
  • Nawilżająca formuła: Pomaga zapobiegać przesuszeniu i pozostawia skórę aksamitnie gładką.
  • Przyjemny zapach: Pozostawia podczas golenia delikatny aromat wanilii.
  • Praktyczne opakowanie: Odporne na rdzę opakowanie pomaga zapobiegać powstawaniu plam pod prysznicem.

Nr art.: MUE-16964562
Zawartość: 200 ml
EAN: 8700216964562
Numer producenta: 16964562
Marki: Gillette
Zastosowanie: Zwilż skórę wodą. Rozprowadź na niej niewielką ilość produktu. Ogól się, a następnie dokładnie spłucz pozostałości.
Informacje prawne
Producent: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Niemcy, de.pg.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Gillette Venus Satin Care - żel do golenia o zapachu wanilii