Head & Shoulders DERMAXPRO – szampon do wrażliwej skóry głowy, 250 ml

Delikatne oczyszczanie i ochrona przed łupieżem

Nowość w sklepie!

25,99 zł

(103,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do suchej i wrażliwej skóry głowy
  • Z kompleksem ceramidów i miodem manuka
  • Pomaga zapobiegać łupieżowi i delikatnie oczyszcza

Kupowane często z Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

Head & Shoulders DERMAXPRO – szampon do wrażliwej skóry głowy, 250 ml 25,99 zł (103,96 zł / l)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml 64,00 zł (256,00 zł / l)
Cena całkowita: 89,99 zł
Opis

Szampon DERMAXPRO Sensitive marki Head & Shoulders to produkt pielęgnacyjny do suchej i wrażliwej skóry głowy, który delikatnie oczyszcza włosy i skórę głowy. Jego formuła pomaga zapobiegać łupieżowi i pozostawia skórę głowy przyjemnie ukojoną oraz zrównoważoną.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Do suchej i wrażliwej skóry głowy: Specjalnie dopasowany do potrzeb wrażliwej skóry.
  • Ochrona przed łupieżem: Zawiera pirokton olaminy pomagający zapobiegać łupieżowi.
  • Wzmacniająca pielęgnacja: Z kompleksem ceramidów wspierającym naturalną barierę ochronną skóry oraz miodem manuka.
  • Łatwe stosowanie: Łatwo się rozprowadza, pieni i spłukuje oraz nadaje się do codziennego stosowania.

Nr art.: MUE-16496032
Zawartość: 250 ml
EAN: 8700216496032
Numer producenta: 16496032
Marki: Head & Shoulders
Zastosowanie: Szampon wmasuj w wilgotne włosy aż po same końce, a następnie dokładnie spłucz.
Informacje prawne
Producent: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Niemcy, de.pg.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Head & Shoulders DERMAXPRO – szampon do wrażliwej skóry głowy

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder