Head & Shoulders DERMAXPRO, 300 ml

Głęboko działająca pielęgnacja i nawilżenie włosów oraz skóry głowy

Nowość w sklepie!

45,99 zł

(153,30 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 300 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do suchej skóry głowy i włosów
  • Z niacynamidem i kompleksem ceramidów
  • W zestawie masażer do skóry głowy

Kupowane często z Head & Shoulders Szampon do swędzącej skóry głowy, 500 ml

Head & Shoulders DERMAXPRO, 300 ml 45,99 zł (153,30 zł / l)
Head & Shoulders Szampon do swędzącej skóry głowy, 500 ml 37,99 zł (75,98 zł / l)
Cena całkowita: 83,98 zł
Opis

DERMAXPRO marki Head & Shoulders to intensywnie pielęgnująca maska do skóry głowy i włosów przeznaczona do suchej skóry głowy i suchych włosów. Uzupełnia ceramidy, pomaga zatrzymać wilgoć i wspiera regenerację bariery skóry głowy.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Kompleks ceramidów i niacynamid: Uzupełnia ceramidy i wspiera regenerację bariery skóry głowy.
  • Intensywne nawilżenie: Pomaga zatrzymać wilgoć bez obciążania włosów.
  • W zestawie masażer do skóry głowy: Produkt zawiera dopasowany masażer do skóry głowy przeznaczony do cotygodniowego stosowania.

Sposób użycia: Stosować raz w tygodniu na skórę głowy i włosy, a następnie spłukać.


Nr art.: MUE-30187541
Zawartość: 300 ml
EAN: 8006530187541
Numer producenta: 30187541
Marki: Head & Shoulders
Informacje prawne
Producent: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Niemcy, de.pg.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Head & Shoulders DERMAXPRO

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder