Hansaplast Elastyczne plastry na palce, 16 szt.

Elastyczne trzymanie dla palców

24,99 zł

(1,56 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 16 szt.

Jeszcze 6 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do poniedziałek, 5 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do czwartek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Dla każdego typu skóry
  • Wyjątkowo długie i bardzo elastyczne
  • Wodoodporne i oddychające

Kupowane często z Hansaplast Krem intensywnie redukujący zrogowacenia, 75 ml

Hansaplast Elastyczne plastry na palce, 16 szt. 24,99 zł (1,56 zł / szt.)
Hansaplast Krem intensywnie redukujący zrogowacenia, 75 ml 45,99 zł (613,20 zł / l)
Cena całkowita: 70,98 zł
Opis

Te wyjątkowo długie paski zostały opracowane specjalnie do stosowania na palcach i można je owinąć podwójnie dla jeszcze stabilniejszego trzymania. Materiał jest bardzo elastyczny, dzięki czemu doskonale dopasowuje się do stawów i miejsc narażonych na ruch. Plastry są wodoodporne i oddychające, pomagając chronić drobne urazy przed zabrudzeniami, bez przyklejania się do rany.

Nr art.: MUE-76861
Zawartość: 16 szt.
EAN: 4005800279782
Numer producenta: 76861
Marki: Hansaplast
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Bez: Lateksu
Produkt medyczny: Ten produkt jest wyrobem medycznym. Prosimy o zapoznanie się z instrukcją użytkowania oraz informacjami podanymi na opakowaniu, a w razie potrzeby o zasięgnięcie porady specjalisty (np. lekarza lub farmaceuty).
Informacje prawne
Producent: Beiersdorf AG, Unnastraße 48, 20245, Hamburg, Niemcy, www.beiersdorf.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Hansaplast Elastyczne plastry na palce