Head & Shoulders Szampon Thick & Strong, 250 ml

Skuteczna pielęgnacja przeciw łupieżowi i uczucie czystych włosów

Nowość w sklepie!

19,99 zł

(79,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do każdego rodzaju włosów i skóry głowy
  • Z ekstraktem z rozmarynu i piroktonem olaminy
  • Zwalcza łupież i pielęgnuje skórę głowy

Kupowane często z Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

Head & Shoulders Szampon Thick & Strong, 250 ml 19,99 zł (79,96 zł / l)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml 64,00 zł (256,00 zł / l)
Cena całkowita: 83,99 zł
Opis

Szampon przeciwłupieżowy Thick & Strong z ekstraktem z rozmarynu marki Head & Shoulders to płynny szampon odpowiedni do każdego rodzaju włosów i skóry głowy, który skutecznie zwalcza łupież i pielęgnuje skórę głowy.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Do każdego rodzaju włosów: Odpowiedni do wszystkich rodzajów włosów i skóry głowy.
  • Pielęgnująca formuła: Wzbogacona ekstraktem z rozmarynu i piroktonem olaminy.
  • Wielokierunkowe działanie: Zwalcza łupież, swędzenie związane z łupieżem i przetłuszczanie się skóry głowy.
  • Niezawodna ochrona: Przy regularnym stosowaniu zapewnia do 100% ochrony przed łupieżem.
  • Codzienne stosowanie: Idealny do codziennego użytku.

Nr art.: MUE-30253567
Zawartość: 250 ml
EAN: 8006530253567
Numer producenta: 30253567
Marki: Head & Shoulders
Zastosowanie: Szampon wmasuj w wilgotne włosy aż po same końce, a następnie dokładnie spłucz.
Informacje prawne
Producent: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Niemcy, de.pg.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Head & Shoulders Szampon Thick & Strong

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder