GUHL Intensywna odbudowa i regeneracja - szampon + mini, 300 ml

Delikatna pielęgnacja i miękkie włosy każdego dnia

Nowość w sklepie!

25,99 zł

(86,63 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 300 ml

Jeszcze 5 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do włosów zniszczonych i osłabionych
  • Z olejem migdałowym i ekstraktem z kwiatu wiśni
  • Delikatne oczyszczanie i miękkie włosy

Kupowane często z GUHL Odżywka do włosów - głęboka odbudowa, 200 ml

GUHL Intensywna odbudowa i regeneracja - szampon + mini, 300 ml 25,99 zł (86,63 zł / l)
GUHL Odżywka do włosów - głęboka odbudowa, 200 ml 22,99 zł (114,95 zł / l)
Cena całkowita: 48,98 zł
Opis

Intensywna odbudowa i regeneracja - szampon + mini marki GUHL to szampon w płynnej formie do włosów zniszczonych i osłabionych, który delikatnie je oczyszcza. Nadaje włosom zadbany wygląd od nasady aż po końce i pozostawia je miękkie oraz gładkie.

Najważniejsze zalety:

  • Do włosów zniszczonych: Opracowany specjalnie z myślą o potrzebach włosów zniszczonych i osłabionych.
  • Delikatne oczyszczanie: Łagodnie oczyszcza włosy i nadaje się do codziennego stosowania.
  • Wartościowe składniki: Formuła z olejem migdałowym, ekstraktem z kwiatu wiśni i roślinną keratyną.
  • Przyjemne stosowanie: Podczas mycia pozostawia przyjemny zapach.

Nr art.: MUE-79066
Zawartość: 300 ml
EAN: 4072600790663
Numer producenta: 79066
Marki: GUHL
Zastosowanie: Szampon wmasuj w wilgotne włosy aż po same końce, a następnie dokładnie spłucz.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: GUHL IKEBANA GMBH, A KAO GROUP COMPANY, Pfungstädter Straße 98, 64297, Darmstadt, Niemcy, www.guhl.com/de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla GUHL Intensywna odbudowa i regeneracja - szampon + mini

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder