Dove Advanced Care Original - antyperspirant w sprayu, 150 ml

Niezawodna ochrona i delikatna pielęgnacja skóry pod pachami

Nowość w sklepie!

18,99 zł

(126,60 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 150 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do skóry pod pachami
  • Delikatna pielęgnacja i subtelny zapach
  • Ochrona przed wilgocią pod pachami do 72 godzin

Kupowane często z Dove MEN+CARE Żel pod prysznic Clean Comfort, 400 ml

Dove Advanced Care Original - antyperspirant w sprayu, 150 ml 18,99 zł (126,60 zł / l)
Dove MEN+CARE Żel pod prysznic Clean Comfort, 400 ml 25,84 zł (64,60 zł / l)
Cena całkowita: 44,83 zł
Opis

Advanced Care Original - antyperspirant w sprayu marki Dove zapewnia niezawodną ochronę przed wilgocią pod pachami i nieprzyjemnym zapachem, a jednocześnie pielęgnuje wrażliwą skórę pod pachami.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Długotrwała ochrona: Zapewnia niezawodną ochronę przed wilgocią pod pachami i nieprzyjemnym zapachem do 72 godzin.
  • Pro-Ceramide Technology: Pomaga wspierać barierę skórną i pielęgnuje skórę szczególnie po goleniu.
  • Delikatna formuła: Nie zawiera alkoholu etylowego i pozostawia przyjemne uczucie zadbanej skóry.
  • Przyjemny zapach: Pozostawia subtelny, czysty zapach i uczucie świeżości.
  • Wegańska formuła: Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.

Nr art.: MUE-T130690
Zawartość: 150 ml
EAN: 8720181291920
Numer producenta: T130690
Marki: Dove
Zastosowanie: Dobrze wstrząśnij przed użyciem i spryskaj skórę pod pachami z odległości około 15 cm. Przed kontaktem z ubraniem pozwól dezodorantowi dokładnie wyschnąć. Nie stosuj na podrażnioną skórę.

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Dove Advanced Care Original - antyperspirant w sprayu

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder