Dove Rich Nourishment - żel pod prysznic mini 55 ml, 55 ml

Łagodne oczyszczanie ciała dla gładkiej skóry

Nowość w sklepie!

7,99 zł

(145,27 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 55 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do wszystkich typów skóry
  • Ze składnikami pielęgnującymi zgodnymi ze skórą
  • Formuła bez siarczanu SLES

Kupowane często z Dove Body Love Body Lotion z kokosem i olejkiem migdałowym, 400 ml

Dove Rich Nourishment - żel pod prysznic mini 55 ml, 55 ml 7,99 zł (145,27 zł / l)
Dove Body Love Body Lotion z kokosem i olejkiem migdałowym, 400 ml 24,99 zł (62,48 zł / l)
Cena całkowita: 32,98 zł
Opis

Rich Nourishment - żel pod prysznic mini 55 ml marki Dove to łagodny krem pod prysznic do delikatnego oczyszczania ciała, który pozostawia skórę miękką i gładką w dotyku.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Łagodne oczyszczanie: Formuła bez siarczanu SLES w kontakcie z wodą tworzy delikatną pianę i łatwo rozprowadza się po skórze.
  • Pielęgnujące składniki: Łączy łagodne substancje myjące, krople MicroMoisture oraz składniki pielęgnujące zgodne ze skórą i pochodzenia roślinnego.
  • Gładka skóra: Pomaga pozostawić skórę miękką i przyjemną w dotyku po kąpieli.
  • Opakowanie z recyklingu: Butelka jest wykonana w 100% z plastiku pochodzącego z recyklingu (z wyjątkiem nakrętki i etykiety).

Nr art.: MUE-T153208
Zawartość: 55 ml
EAN: 8720181505515
Numer producenta: T153208
Marki: Dove
Zastosowanie: Wetrzyj żel w dłonie i pozwól mu się spienić. Następnie dokładnie rozprowadź na wilgotnej skórze, a następnie dokładnie spłucz.
Składniki (INCI)

Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Hydroxypropyl Starch Phosphate, Lauric Acid, Sodium Lauroyl Glycinate, Sodium Lauroyl Isethionate, Sodium Chloride, Glycerin, Hydrogenated Soybean Oil, Parfum, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Sodium Benzoate, Caprylyl Glycol, Sodium Hydroxyde, Citric Acid, Sodium Isethionate, Stearic Acid, Palmitic Acid, Sodium Gluconate, Hydroxystearic Acid, Caprylic Acid, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydrogenated Vegetable Glycerides, Sodium Methyl Lauroyl Taurate, Benzyl Alcohol, Citronellol, Citrus Aurantium Peel Oil, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Dove Rich Nourishment - żel pod prysznic mini 55 ml

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder