Gillette Venus 3 Colors - maszynki jednorazowe do golenia, 3 szt.

Dokładne golenie ciała i delikatny poślizg

Nowość w sklepie!

17,99 zł

(6,00 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 3 szt.

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Dla kobiet i do golenia ciała
  • 3 ostrza i ruchoma głowica
  • Pasek poślizgowy z witaminą E

Kupowane często z Gillette Venus ComfortGlide Spa Breeze Wymienne ostrza, 8 szt.

Gillette Venus 3 Colors - maszynki jednorazowe do golenia, 3 szt. 17,99 zł (6,00 zł / szt.)
Gillette Venus ComfortGlide Spa Breeze Wymienne ostrza, 8 szt. 126,00 zł (15,75 zł / szt.)
Cena całkowita: 143,99 zł
Opis

Venus 3 Colors - maszynki jednorazowe do golenia marki Gillette zostały opracowane z myślą o goleniu ciała kobiet i zapewniają dokładne oraz komfortowe usuwanie owłosienia.

Najważniejsze zalety produktu:

  • 3 ostrza Comfort: Pomagają uzyskać dokładny efekt podczas golenia ciała.
  • Ruchoma głowica: Ułatwia dotarcie także do trudno dostępnych miejsc.
  • Pasek poślizgowy z witaminą E: Wspiera delikatne prowadzenie maszynki po skórze.
  • Uchwyt SoftGrip: Zapewnia pewny chwyt podczas używania pod prysznicem.

Nr art.: MUE-18018116
Zawartość: 3 szt.
EAN: 7702018018116
Numer producenta: 18018116
Marki: Gillette
Składniki (INCI)

Peg-115m, Peg-7m, Peg-100, Silicia, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butylhydroxyhydrocinnamate, Tocopherylacetat, Tris(Di-T-Butyl) Phosphite, Vitis Vinifera Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Bht, Glycol

Zalecenia dotyczące czyszczenia żyletek:
Informacje prawne
Producent: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Niemcy, de.pg.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Gillette Venus 3 Colors - maszynki jednorazowe do golenia

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder