Fa Men Sport Energy Boost - antyperspirant, 150 ml

Niezawodna ochrona świeżości na co dzień i podczas aktywności fizycznej

Nowość w sklepie!

12,99 zł

(86,60 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 150 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Dla mężczyzn
  • Pobudzający zapach imbiru i cytryny
  • Ochrona do 72 godzin i bez alkoholu

Kupowane często z Fa Żel pod prysznic Sport, 250 ml

Fa Men Sport Energy Boost - antyperspirant, 150 ml 12,99 zł (86,60 zł / l)
Fa Żel pod prysznic Sport, 250 ml 8,99 zł (35,96 zł / l)
Cena całkowita: 21,98 zł
Opis

Men Sport Energy Boost - antyperspirant marki Fa to dezodorant w sprayu dla mężczyzn, opracowany z myślą o codziennym stosowaniu i aktywności fizycznej. Zapewnia niezawodną ochronę, długotrwałe uczucie świeżości oraz przyjemne uczucie suchości skóry.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Niezawodna ochrona: Chroni przed nieprzyjemnym zapachem i wilgocią pod pachami do 72 godzin.
  • Technologia przeciw plamom: Pomaga zapobiegać powstawaniu śladów na ubraniach.
  • Delikatna formuła: Bezalkoholowa formuła jest łagodna dla skóry.
  • Świeży zapach: Pobudzający aromat imbiru i cytryny.
  • Wegańska formuła: Bez składników pochodzenia zwierzęcego.

Nr art.: MUE-2631754
Zawartość: 150 ml
EAN: 4015100428889
Numer producenta: 2631754
Marki: Fa
Zastosowanie: Dobrze wstrząśnij przed użyciem i spryskaj skórę pod pachami z odległości około 15 cm. Przed kontaktem z ubraniem pozwól dezodorantowi dokładnie wyschnąć. Nie stosuj na podrażnioną skórę.
Informacje prawne
Producent: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Niemcy, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Fa Men Sport Energy Boost - antyperspirant

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder