ENZBORN Piękne stopy, 75 ml

Hamujący zapach i nawilżający

25,68 zł 28,99 zł -11%

(342,40 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 75 ml

Jeszcze 4 sztuki dostępne w magazynie

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Konsystencja kremowo-żelowa
  • Z mocznikiem, głogiem, olejem jojoba i alantoiną
  • Szybko się wchłania i nie klei się
  • Testowane dermatologicznie

Kupowane często z ENZBORN Żel z winoroślą właściwą, 200 ml

ENZBORN Piękne stopy, 75 ml 25,68 zł (342,40 zł / l)
ENZBORN Żel z winoroślą właściwą, 200 ml 29,70 zł (148,50 zł / l)
Cena całkowita: 55,38 zł
Opis

Pozbądź się nieprzyjemnych zapachów stóp i ciesz się przyjemnie pachnącymi stopami. Krem do stóp ENZBORN zawiera wspaniały pachnący olej jojoba oraz odżywczą alantoinę, która w połączeniu sprawia, że stopy są miękkie i gładkie.

  • produkt można stosować codziennie
Nr art.: XVA-EM-62027
Zawartość: 75 ml
EAN: 4105170620273
Numer producenta: 62027
Marki: ENZBORN
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Zastosowanie: Delikatnie wmasuj w suche, czyste stopy i pozostaw do wchłonięcia.
Składniki (INCI)

Aqua, Urea, Glycerin, Propylene Glycol, Alcohol Denat, Octyldodecanol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/Vp Copolymer, Sodium Lauroyl Lactylate, Camphor, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Trideceth-9, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Parfum, Allantoin, Sodium Lactate, Crataegus Monogyna Flower Extract, Lactic Acid, Dehydroacetic Acid

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Ferdinand Eimermacher GmbH & Co. KG, Westring 24, 48356, Nordwalde, Niemcy, www.eimermacher-gruppe.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla ENZBORN Piękne stopy

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder