ENZBORN Mleczny krem pod prysznic, 250 ml

Łagodne, przyjemne oczyszczanie

27,99 zł

(111,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Jeszcze 7 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do poniedziałek, 5 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do czwartek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Idealny dla wrażliwej skóry
  • Delikatny prysznic
  • pH neutralne dla skóry

Kupowane często z ENZBORN Morze Martwe Szampon, 400 ml

ENZBORN Mleczny krem pod prysznic, 250 ml 27,99 zł (111,96 zł / l)
ENZBORN Morze Martwe Szampon, 400 ml 39,99 zł (99,98 zł / l)
Cena całkowita: 67,98 zł
Opis

Nigdy więcej suchej skóry! Łagodny krem pod prysznic marki ENZBORN w wyjątkowo przyjemny sposób pielęgnuje zniszczoną skórę. Szczególnie wrażliwe typy skóry dobrze reagują na krem pod prysznic o neutralnym dla skóry pH.

  • tolerancja skóry jest testowana dermatologicznie

Sposób użycia: nadaje się do codziennego użytku.

Wskazówka: idealny w połączeniu z mlecznym balsamem do ciała ENZBORN® .

Nr art.: XVA-EM-62098
Zawartość: 250 ml
EAN: 4105170620983
Numer producenta: 62098
Marki: ENZBORN
Rodzaj skóry: skóra wrażliwa
Zastosowanie: Wetrzyj żel w dłonie i pozwól mu się spienić. Następnie dokładnie rozprowadź na wilgotnej skórze, a następnie dokładnie spłucz.
Składniki (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Betaine, Phenoxyethanol, Cocamide Dea, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Hydrolyzed Milk Protein, Styrene/Acrylates Copolymer, Parfum, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Citric Acid, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Glycerin, Sodium Benzoate, Sodium Methanolate, Potassium Sorbate, Methyl Benzoate

Akcesoria
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Informacje prawne
Producent: Ferdinand Eimermacher GmbH & Co. KG, Westring 24, 48356, Nordwalde, Niemcy, www.eimermacher-gruppe.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla ENZBORN Mleczny krem pod prysznic

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder