Duchesse Płyn do higieny intymnej Sensitive, 300 ml

Łagodne i delikatne oczyszczanie każdego dnia

Nowość w sklepie!

8,99 zł

(29,97 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 300 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do skóry wrażliwej
  • Bez substancji zapachowych i barwników
  • Delikatny płyn myjący

Kupowane często z Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml

Duchesse Płyn do higieny intymnej Sensitive, 300 ml 8,99 zł (29,97 zł / l)
Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml 73,00 zł (292,00 zł / l)
Cena całkowita: 81,99 zł
Opis

Płyn do higieny intymnej Sensitive przeznaczony jest do delikatnego oczyszczania. Neutralna formuła nie zawiera substancji zapachowych ani barwników.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Formuła Sensitive: Opracowana specjalnie z myślą o łagodnym i delikatnym oczyszczaniu.
  • Bez substancji zapachowych: Nie zawiera dodatku substancji zapachowych.
  • Bez barwników: Nie zawiera żadnych dodanych barwników.

Nr art.: MUE-5123
Zawartość: 300 ml
EAN: 4068829051203
Numer producenta: 5123
Marki: Duchesse
Rodzaj skóry: skóra wrażliwa
Informacje prawne
Producent: Heinrich Hagner GmbH & Co, Farinastraße 1-9, 72250, Freudenstadt, Niemcy, chh-cosmetic.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Duchesse Płyn do higieny intymnej Sensitive

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder