Duchesse Męskie wkładki higieniczne Level 3, 9 szt.

Niezawodna ochrona i wysoki komfort noszenia na co dzień

Nowość w sklepie!

19,99 zł

(2,22 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 5% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 9 szt.

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Przy średnim i dużym stopniu nietrzymania moczu
  • Szybkie wchłanianie płynu i ochrona przed nieprzyjemnym zapachem
  • Bez lateksu i o anatomicznym kształcie

Kupowane często z Duchesse Wkładki higieniczne dla mężczyzn MEN Level 2, 10 szt.

Duchesse Męskie wkładki higieniczne Level 3, 9 szt. 19,99 zł (2,22 zł / szt.)
Duchesse Wkładki higieniczne dla mężczyzn MEN Level 2, 10 szt. 16,99 zł (1,70 zł / szt.)
Cena całkowita: 36,98 zł
Opis

Męska wkładka higieniczna Level 3 to produkt przeznaczony do stosowania przy średnim i dużym stopniu nietrzymania moczu. Została opracowana specjalnie z myślą o męskiej anatomii i zapewnia wysoki komfort noszenia, bezpieczeństwo oraz dyskrecję.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Dopasowanie do męskiej anatomii: Opracowana specjalnie z myślą o anatomii mężczyzn.
  • Niezawodna ochrona: Szybko pochłania płyn i chroni przed przeciekaniem, zapewniając długotrwałe uczucie suchości.
  • Dyskrecja i komfort: Zapewnia ochronę przed nieprzyjemnymi zapachami i wysoki komfort noszenia na co dzień.
  • Przyjazna dla skóry: Przebadana dermatologicznie z oceną „bardzo dobrą” i bez lateksu.

Nr art.: MUE-1000021005
Zawartość: 9 szt.
EAN: 5713571011065
Numer producenta: 1000021005
Marki: Duchesse
Produkt medyczny: Ten produkt jest wyrobem medycznym. Prosimy o zapoznanie się z instrukcją użytkowania oraz informacjami podanymi na opakowaniu, a w razie potrzeby o zasięgnięcie porady specjalisty (np. lekarza lub farmaceuty).
Informacje prawne
Producent: Abena GmbH, Lösnitz Mark 23,, 06780, Zörbig, Niemcy, www.abena.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Duchesse Męskie wkładki higieniczne Level 3