Duschdas Żel pod prysznic XXL - magnolia, 450 ml

Delikatne oczyszczanie ciała i uczucie czystej skóry

Nowość w sklepie!

16,99 zł

(37,76 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 450 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do codziennego stosowania
  • Kwiatowy zapach magnolii
  • Nie zawiera mikroplastiku

Kupowane często z Duschdas Żel pod prysznic - kokos i masło shea, 225 ml

Duschdas Żel pod prysznic XXL - magnolia, 450 ml 16,99 zł (37,76 zł / l)
Duschdas Żel pod prysznic - kokos i masło shea, 225 ml 9,99 zł (44,40 zł / l)
Cena całkowita: 26,98 zł
Opis

Żel pod prysznic XXL - magnolia marki Duschdas dokładnie oczyszcza skórę i pozostawia przyjemne uczucie czystości. Nadaje się do codziennego stosowania, łatwo rozprowadza się na skórze, pieni i spłukuje.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Kwiatowy zapach: Pozostawia przyjemny aromat magnolii.
  • Bez mikroplastiku: Formuła nie zawiera mikroplastiku.
  • pH neutralne dla skóry: Formuła jest dopasowana do naturalnego pH skóry.
  • Opakowanie nadające się do recyklingu: Butelka w całości nadaje się do recyklingu.

Nr art.: MUE-U133135
Zawartość: 450 ml
EAN: 8720181331268
Numer producenta: U133135
Marki: Duschdas
Zastosowanie: Wetrzyj żel w dłonie i pozwól mu się spienić. Następnie dokładnie rozprowadź na wilgotnej skórze, a następnie dokładnie spłucz.

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Duschdas Żel pod prysznic XXL - magnolia

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder