Dr. Bronner's Sugar Soap Peppermint, 1,90 l

Luksusowe oczyszczanie twarzy, włosów i dłoni

275,00 zł

(144,74 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 1,90 l

Produkt dostępny

Dostawa do poniedziałek, 5 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do czwartek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do wszystkich rodzajów skóry i włosów
  • Odświeżające i oczyszczające
  • Właściwości nawilżające
  • W praktycznym dozowniku z pompką

Kupowane często z Jean&Len Żel pod prysznic - rozmaryn i imbir, 250 ml

Dr. Bronner's Sugar Soap Peppermint, 1,90 l 275,00 zł (144,74 zł / l)
Jean&Len Żel pod prysznic - rozmaryn i imbir, 250 ml 16,99 zł (67,96 zł / l)
Cena całkowita: 291,99 zł
Opis

Sugar Soap Peppermint daje intensywne uczucie świeżości i przyjemnego orzeźwienia już podczas mycia. Organiczny olejek eteryczny z mięty pieprzowej nadaje mu wyrazisty, chłodny zapach, który świetnie sprawdza się rano, po treningu lub zawsze wtedy, gdy masz ochotę szybko się odświeżyć.

Kremowa formuła z ekstraktem z shikakai i olejami roślinnymi delikatnie oczyszcza skórę, nie pozostawiając uczucia ściągnięcia. Przyjemna piana i odświeżający miętowy aromat sprawiają, że codzienny prysznic staje się krótką chwilą pobudzenia i świeżości.

Sposób użycia:

  • nanieść niewielką ilość produktu na dłonie lub bezpośrednio na wilgotną skórę,
  • delikatnie spienić i rozprowadzić na skórze,
  • dokładnie spłukać wodą.
Nr art.: XDK-DRBE-SD0902
Zawartość: 1,90 l
EAN: 018787990025
Numer producenta: SD0902
Marki: Dr. Bronner's
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Nuty zapachowe: miętowy
Właściwości produktu: Vegan
Bez: Siarczany
Certyfikaty: NaTrue, BDIH, Vegan
Ogólne informacje: Unikaj kontaktu z oczami - w razie dostania się produktu do oka, dokładnie wypłucz je wodą.
Składniki (INCI)

Sucrose[1], Vitis Vinifera Juice[2], Potassium Cocoate[1], Potassium Palm Kernelate[1], Potassium Olivate[1], Potassium Hempate[2], Potassium Jojobate[2], Mentha Piperita Oil[1], Mentha Viridis (Spearmint) Leaf Oil[1], Glycerin[2], Acacia Concinna Fruit Powder[2], Citric Acid, Tocopherol (Vitamin E), Limonene[3], Linalool[3]

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych i certyfikowanego sprawiedliwego handlu
  2. z kontrolowanych upraw ekologicznych
  3. z naturalnych olejków eterycznych

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Dr. Bronner's Sugar Soap Peppermint