Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Baby Unscented, 60 ml

Szczególnie delikatne oczyszczanie - idealne dla osób o wrażliwej skórze

21,99 zł

(366,50 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 60 ml

Produkt dostępny

Dostawa do poniedziałek, 5 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do czwartek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Dla wszystkich rodzajów skóry, szczególnie wrażliwej
  • Odpowiednie również dla alergików
  • Wegańskie i biodegradowalne

Kupowane często z Jean&Len Żel pod prysznic - rozmaryn i imbir, 250 ml

Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Baby Unscented, 60 ml 21,99 zł (366,50 zł / l)
Jean&Len Żel pod prysznic - rozmaryn i imbir, 250 ml 16,99 zł (67,96 zł / l)
Cena całkowita: 38,98 zł
Opis

Bezzapachowe 18in1 Pure Castile Magic Soap Baby Unscented zostało stworzone z myślą o skórze wrażliwej i osobach, które wolą unikać substancji zapachowych. Łagodna formuła na bazie organicznych olejów roślinnych, z wysoką zawartością oliwy z oliwek, delikatnie oczyszcza skórę i sprawdza się w codziennej pielęgnacji. Dzięki neutralnej formule mydło może być dobrym wyborem dla całej rodziny.

Sposób użycia: nanieść 2–3 krople mydła na wilgotne dłonie, spienić, rozprowadzić na skórze, a następnie dokładnie spłukać wodą.

Nr art.: XDK-DRBE-DOLBA02
Zawartość: 60 ml
EAN: 018787772027
Numer producenta: DOLBA02
Marki: Dr. Bronner's
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry, skóra wrażliwa
Nuty zapachowe: neutralny zapach
Właściwości produktu: Vegan
Bez: Olejków eterycznych
Certyfikaty: NaTrue, BDIH, Vegan
Ogólne informacje: Unikaj kontaktu z oczami - w razie dostania się produktu do oka, dokładnie wypłucz je wodą.
Składniki (INCI)

Aqua, Potassium Cocoate[2], Potassium Palm Kernelate[2], Potassium Olivate[2], Glycerin[1], Potassium Hempate[1], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Citric Acid, Tocopherol (Vitamin E)

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych
  2. z kontrolowanych upraw ekologicznych i certyfikowanego sprawiedliwego handlu

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Baby Unscented