Dove Men+Care Clean Comfort DFB Edition - pielęgnujący żel pod prysznic, 900 ml

Dokładne oczyszczanie 3 w 1 i przyjemne uczucie na skórze

Nowość w sklepie!

47,99 zł

(53,32 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 900 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do ciała, twarzy i włosów
  • Z technologią Hydration Booster
  • Świeży, czysty zapach

Kupowane często z Dove Dezodorant w sprayu MEN + CARE Clean Comfort, 150 ml

Dove Men+Care Clean Comfort DFB Edition - pielęgnujący żel pod prysznic, 900 ml 47,99 zł (53,32 zł / l)
Dove Dezodorant w sprayu MEN + CARE Clean Comfort, 150 ml 18,99 zł (126,60 zł / l)
Cena całkowita: 66,98 zł
Opis

Men+Care Clean Comfort DFB Edition - pielęgnujący żel pod prysznic marki Dove zapewnia praktyczne oczyszczanie 3 w 1 ciała, twarzy i włosów. Łagodna formuła dokładnie oczyszcza i pozostawia po kąpieli przyjemne uczucie zadbanej skóry.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Zastosowanie 3 w 1: Odpowiedni do ciała, twarzy i włosów.
  • Hydration Booster Technology: Formuła ze składnikami pielęgnującymi zgodnymi ze skórą wspiera przyjemne uczucie po myciu.
  • Dokładne oczyszczanie: Skutecznie oczyszcza, łatwo się spłukuje i nie pozostawia tłustej warstwy.
  • Świeży zapach: Pozostawia czysty i świeży aromat.
  • Opakowanie z recyklingu: Butelka jest wykonana w 100% z plastiku pochodzącego z recyklingu (z wyjątkiem nakrętki i etykiety).

Nr art.: MUE-T175053
Zawartość: 900 ml
EAN: 8720181750427
Numer producenta: T175053
Marki: Dove

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Dove Men+Care Clean Comfort DFB Edition - pielęgnujący żel pod prysznic

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder