Dove Body Love Summer Revived - balsam brązujący, 200 ml

Delikatna opalenizna i pielęgnacja skóry na co dzień

Nowość w sklepie!

27,99 zł

(139,95 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 200 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Delikatnie brązujący balsam do ciała
  • Z aloesem i gliceryną
  • Stopniowa, subtelna opalenizna

Kupowane często z St. Moriz Zestaw rękawic premium, 2 szt.

Dove Body Love Summer Revived - balsam brązujący, 200 ml 27,99 zł (139,95 zł / l)
St. Moriz Zestaw rękawic premium, 2 szt. 29,23 zł (14,62 zł / szt.)
Cena całkowita: 57,22 zł
Opis

Body Love Summer Revived - balsam brązujący marki Dove to pielęgnujący balsam do ciała z substancją samoopalającą, który stopniowo nadaje skórze delikatny efekt opalenizny. Pozostawia ją gładką, zadbaną i promiennie wyglądającą.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Stopniowa opalenizna: Pomaga uzyskać delikatny efekt od jasnej do średniej opalenizny.
  • Pielęgnująca formuła: Zawiera ekstrakt z aloesu i glicerynę.
  • Przyjemne uczucie na skórze: Pozostawia skórę miękką, zadbaną i promienną.

Sposób użycia: Równomiernie rozprowadzić na czystej i suchej skórze, a po aplikacji dokładnie umyć ręce.


Wskazówka bezpieczeństwa: Produkt nie zapewnia ochrony przeciwsłonecznej.


Nr art.: MUE-T126078
Zawartość: 200 ml
EAN: 8720181260513
Numer producenta: T126078
Marki: Dove

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Dove Body Love Summer Revived - balsam brązujący