Colgate Pasta do zębów - Complete Extra Fresh, 75 ml

Świeża pielęgnacja jamy ustnej przez cały dzień

8,39 zł 9,99 zł -16%

(111,87 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 75 ml

Produkt dostępny

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Z miętowymi paskami żelowymi
  • Świeży smak
  • Ochrona przed płytką nazębną i próchnicą

Kupowane często z Colgate Płyn do płukania ust - Plax Cool Mint, 500 ml

Colgate Pasta do zębów - Complete Extra Fresh, 75 ml 8,39 zł (111,87 zł / l)
Colgate Płyn do płukania ust - Plax Cool Mint, 500 ml 17,24 zł (34,48 zł / l)
Cena całkowita: 25,63 zł
Opis

Pasta do zębów Colgate Complete Extra Fresh łączy odżywczą formułę z miętowym paskiem żelowym dla długotrwałego uczucia świeżości w jamie ustnej. Wspomaga codzienną pielęgnację zębów, chroniąc przed próchnicą, usuwając płytkę nazębną oraz dbając o szkliwo i szyjki zębów. Formuła zapewnia również dokładne czyszczenie i świeży smak.

Nr art.: MUE-035454
Zawartość: 75 ml
EAN: 8718951035461
Numer producenta: 035454
Marki: Colgate
Ostrzeżenia: Dzieci poniżej 6 lat: Używaj tylko ilości pasty wielkości ziarnka grochu. Aby uniknąć połknięcia nadmiernej ilości pasty, nadzoruj szczotkowanie. W przypadku połknięcia większej ilości fluoru skonsultuj się ze stomatologiem lub lekarzem.
Składniki (INCI)

Aqua, Sorbit, Hydrated Silica, Glycerin, Sodium Lauryl Sulphate, Peg-12, Aroma, Cellulose Gum, Sodium Fluoride[1], Sodium Saccharin, CI 74160, CI 74260, CI 77891

  1. natriumfluorid 1450 ppm f
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: CP GABA GmbH, Beim Strohhause 17, 20097, Hamburg, Niemcy, www.cpgaba-shop.de/cpstorefront/corporate-about

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Colgate Pasta do zębów - Complete Extra Fresh

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder