Carefree Wkładki higieniczne - Cotton Feel Normal, z zapachem aloesu, 100 szt.

Przyjemna świeżość przez cały dzień

24,56 zł 25,99 zł -6%

(0,25 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 5% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 100 szt.

Produkt dostępny

Dostawa do poniedziałek, 5 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do czwartek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • 100% przepuszczające powietrze
  • Elastyczna, miękka w dotyku powierzchnia
  • Bez barwników

Kupowane często z Duchesse Podpaski ze skrzydełkami Maxi, Extra long na noc, 12 szt.

Carefree Wkładki higieniczne - Cotton Feel Normal, z zapachem aloesu, 100 szt. 24,56 zł (0,25 zł / szt.)
Duchesse Podpaski ze skrzydełkami Maxi, Extra long na noc, 12 szt. 7,99 zł (0,67 zł / szt.)
Cena całkowita: 32,55 zł
Opis

Wkładki higieniczne Cotton Feel Normal o zapachu aloesu od Carefree zapewniają bezpieczne i wygodne dopasowanie przez cały dzień, a także suchość i długotrwałą świeżość.

  • Elastyczna powierzchnia soft touch - w 100% oddychająca i wyjątkowo miękka
  • Optymalne dopasowanie - dopasowuje się do ciała i ruchów bez zsuwania się
  • 4 warstwy przepuszczające powietrze
  • Subtelny zapach aloesu
  • Bez barwników i wybielaczy na bazie chloru
  • Karton wykonany w 80% z materiałów pochodzących z recyklingu
Nr art.: MUE-92039
Zawartość: 100 szt.
EAN: 3574661690322
Numer producenta: 92039
Marki: Carefree
Właściwości produktu: Oddychający
Bez: Barwników
Informacje prawne
Producent: Kenvue Germany GmbH, Postfach 210507, 41431, Neuss, Niemcy, www.carefree.eu

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Carefree Wkładki higieniczne - Cotton Feel Normal, z zapachem aloesu

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder