Carefree Wkładki higieniczne - Cotton Feel Normal, bez zapachu, 100 szt.

Świeżość, suchość i wysoki komfort noszenia

23,27 zł 25,99 zł -10%

(0,23 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 5% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 100 szt.

Jeszcze 4 sztuki dostępne w magazynie

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • 100% przepuszczające powietrze
  • Optymalne dopasowanie
  • Bez substancji zapachowych i barwników

Kupowane często z Duchesse Podpaski ze skrzydełkami Maxi, Extra long na noc, 12 szt.

Carefree Wkładki higieniczne - Cotton Feel Normal, bez zapachu, 100 szt. 23,27 zł (0,23 zł / szt.)
Duchesse Podpaski ze skrzydełkami Maxi, Extra long na noc, 12 szt. 6,39 zł (0,53 zł / szt.)
Cena całkowita: 29,66 zł
Opis

Bezzapachowe wkładki higieniczne Cotton Feel Normal od Carefree zapewniają bezpieczne i wygodne dopasowanie przez cały dzień, a także suchość i długotrwałą świeżość.

  • Elastyczna powierzchnia soft touch - w 100% oddychająca i wyjątkowo miękka
  • Optymalne dopasowanie - dopasowuje się do ciała i ruchów bez zsuwania się
  • 4 warstwy przepuszczające powietrze
  • Bez substancji zapachowych, barwników i wybielaczy na bazie chloru pierwiastkowego
  • Karton wykonany w 80% z materiałów pochodzących z recyklingu
Nr art.: MUE-900051
Zawartość: 100 szt.
EAN: 3574661690353
Numer producenta: 900051
Marki: Carefree
Właściwości produktu: Oddychający
Bez: Barwników, Substancji zapachowych
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Kenvue Germany GmbH, Postfach 210507, 41431, Neuss, Niemcy, www.carefree.eu

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Carefree Wkładki higieniczne - Cotton Feel Normal, bez zapachu