always Ultra Secure Night Extra – podpaski ze skrzydełkami, rozmiar 5, 14 szt.

Niezawodna ochrona i uczucie świeżości w nocy

Nowość w sklepie!

22,99 zł

(1,64 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 5% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 14 szt.

Produkt dostępny

Dostawa do czwartek, 1 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do wtorek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Na noc i przy obfitym krwawieniu
  • Chłonna i miękka powierzchnia
  • Do 12 godzin ochrony przed przeciekaniem

Kupowane często z always Wkładki higieniczne Daily Normal To Go Fresh, 20 szt.

always Ultra Secure Night Extra – podpaski ze skrzydełkami, rozmiar 5, 14 szt. 22,99 zł (1,64 zł / szt.)
always Wkładki higieniczne Daily Normal To Go Fresh, 20 szt. 8,99 zł (0,45 zł / szt.)
Cena całkowita: 31,98 zł
Opis

Ultra Secure Night Extra – podpaski ze skrzydełkami, rozmiar 5 marki Always zapewniają niezawodną ochronę podczas snu. Dzięki trzem funkcjom ochronnym pomagają zachować uczucie suchości i bezpieczeństwa zarówno w nocy, jak i podczas codziennego użytkowania.

Najważniejsze zalety:

  • Niezawodna ochrona: Zapewniają do 12 godzin ochrony przed przeciekaniem.
  • Specjalna konstrukcja na noc: Powiększona przednia i tylna część zapewniają lepszą ochronę podczas snu.
  • Szybkie wchłanianie: Funkcja natychmiastowego wchłaniania absorbuje płyn w ciągu kilku sekund.
  • Bezpieczne zatrzymywanie płynu: Technologia LeakGuard pomaga niezawodnie zatrzymać płyn wewnątrz podpaski.
  • Neutralizacja zapachów: Technologia OdourLock neutralizuje nieprzyjemne zapachy.

Nr art.: MUE-30126151
Zawartość: 14 szt.
EAN: 8006530126151
Numer producenta: 30126151
Marki: always
Informacje prawne
Producent: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Niemcy, de.pg.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla always Ultra Secure Night Extra – podpaski ze skrzydełkami, rozmiar 5