BULLDOG Żel pod prysznic Lemon & Bergamot, 300 ml

Delikatne oczyszczanie ciała i przyjemne uczucie na skórze

Nowość w sklepie!

16,99 zł

(56,63 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 300 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Dla mężczyzn, do skóry normalnej i suchej
  • Świeży cytrusowy zapach i obfita piana
  • Delikatne oczyszczanie i przyjemne uczucie na skórze

Kupowane często z Tabac Original Bath & Showergel, 400 ml

BULLDOG Żel pod prysznic Lemon & Bergamot, 300 ml 16,99 zł (56,63 zł / l)
Tabac Original Bath & Showergel, 400 ml 51,00 zł (127,50 zł / l)
Cena całkowita: 67,99 zł
Opis

Żel pod prysznic Lemon & Bergamot marki BULLDOG został opracowany specjalnie dla mężczyzn o skórze normalnej i suchej. Delikatnie oczyszcza ciało, tworzy obfitą pianę i pozostawia przyjemne uczucie na skórze.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Delikatne oczyszczanie: Łagodnie myje ciało bez przesuszania skóry.
  • Przyjemne uczucie na skórze: Pozostawia skórę miękką i zadbaną.
  • Świeży cytrusowy zapach: Łączy pobudzające nuty cytryny i bergamotki.
  • Obfita piana: Tworzy kremową pianę zapewniającą komfortowe stosowanie.
  • Opakowanie z recyklingu: Butelka jest wykonana z tworzywa pochodzącego z recyklingu.

Nr art.: MUE-X304420700
Zawartość: 300 ml
EAN: 5060896578231
Numer producenta: X304420700
Marki: BULLDOG
Zastosowanie: Wetrzyj żel w dłonie i pozwól mu się spienić. Następnie dokładnie rozprowadź na wilgotnej skórze, a następnie dokładnie spłucz.
Informacje prawne
Producent: Wilkinson Sword GmbH, Schützenstraße 110, 42659, Solingen, Niemcy, www.wilkinsonsword.com/de-de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla BULLDOG Żel pod prysznic Lemon & Bergamot

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder