BODY&SOUL Slow Down pianka pod prysznic, 200 ml

Delikatne oczyszczanie i przyjemne uczucie na skórze

Nowość w sklepie!

15,99 zł

(79,95 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 200 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do wszystkich typów skóry
  • Zapach piwonii i wanilii
  • Kremowa pianka i delikatne oczyszczanie

Kupowane często z Jean&Len Żel pod prysznic - mango i awokado, 250 ml

BODY&SOUL Slow Down pianka pod prysznic, 200 ml 15,99 zł (79,95 zł / l)
Jean&Len Żel pod prysznic - mango i awokado, 250 ml 14,99 zł (59,96 zł / l)
Cena całkowita: 30,98 zł
Opis

Slow Down pianka pod prysznic od BODY&SOUL zapewnia delikatne oczyszczanie wszystkich typów skóry podczas codziennego prysznica. Kremowa konsystencja łatwo się rozprowadza i pozostawia skórę przyjemnie zadbaną.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Delikatne oczyszczanie: Łagodnie myje skórę i nadaje się do codziennego stosowania.
  • Kremowa konsystencja: Tworzy delikatną piankę, którą łatwo rozprowadzić po ciele.
  • Przyjemne uczucie na skórze: Po spłukaniu pozostawia skórę czystą i zadbaną.
  • Delikatny zapach: O nutach kwiatowej piwonii i ciepłej wanilii.

Nr art.: MUE-1641272
Zawartość: 200 ml
EAN: 2200292150584
Numer producenta: 1641272
Marki: BODY&SOUL
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Zastosowanie: Wetrzyj żel w dłonie i pozwól mu się spienić. Następnie dokładnie rozprowadź na wilgotnej skórze, a następnie dokładnie spłucz.
Informacje prawne
Producent: Koninklijke Sanders B.V., Industriepark Vliedberg 12, 5251 RG, Vlijmen, Holandia, www.royalsanders.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla BODY&SOUL Slow Down pianka pod prysznic