BODY&SOUL Gentle Aura masło do ciała, 250 ml

Pielęgnujące masło do ciała dla miękkiej skóry

Nowość w sklepie!

17,99 zł

(71,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do pielęgnacji ciała
  • Z masłem shea i olejem buriti
  • Pielęgnująca formuła

Kupowane często z Jean&Len Żel pod prysznic - mango i awokado, 250 ml

BODY&SOUL Gentle Aura masło do ciała, 250 ml 17,99 zł (71,96 zł / l)
Jean&Len Żel pod prysznic - mango i awokado, 250 ml 14,99 zł (59,96 zł / l)
Cena całkowita: 32,98 zł
Opis

Gentle Aura masło do ciała od BODY&SOUL jest przeznaczone do codziennej pielęgnacji skóry i pomaga pozostawić ją miękką oraz przyjemnie zadbaną.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Z masłem shea: Formuła zawiera pielęgnujące masło shea.
  • Z olejem buriti: Wzbogacona o olej buriti.
  • Pielęgnująca formuła: Pomaga zachować miękkość skóry.

Nr art.: MUE-108153
Zawartość: 250 ml
EAN: 2200310884972
Numer producenta: 108153
Marki: BODY&SOUL
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Zastosowanie: Wmasuj w czystą, suchą skórę i pozostaw do wchłonięcia.

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla BODY&SOUL Gentle Aura masło do ciała