blend-a-dent PLUS Krem mocujący do protez - bariera przed resztkami jedzenia, neutralny smak, 40 g

Niezawodne mocowanie i ochrona protezy przed resztkami jedzenia

Nowość w sklepie!

24,99 zł

(624,75 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 40 g

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do protez całkowitych i częściowych
  • Całodzienne mocowanie i bariera przed resztkami jedzenia
  • Neutralny smak i precyzyjna aplikacja

Kupowane często z Bioniq Pasta do zębów Repair, 75 ml

blend-a-dent PLUS Krem mocujący do protez - bariera przed resztkami jedzenia, neutralny smak, 40 g 24,99 zł (624,75 zł / kg)
Bioniq Pasta do zębów Repair, 75 ml 34,99 zł (466,53 zł / l)
Cena całkowita: 59,98 zł
Opis

PLUS Krem mocujący do protez - bariera przed resztkami jedzenia, neutralny smak marki blend-a-dent to krem do protez całkowitych i częściowych zapewniający całodzienne mocowanie. Wspiera komfort noszenia i tworzy barierę pomagającą ograniczyć przedostawanie się resztek jedzenia pod protezę.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Całodzienne mocowanie: Zapewnia niezawodne utrzymanie protez całkowitych i częściowych.
  • Ochrona przed resztkami jedzenia: Tworzy barierę pomagającą ograniczyć przedostawanie się resztek jedzenia pod protezę.
  • Precyzyjne dozowanie: Wyposażony w cienką końcówkę dozującą, która umożliwia dokładną i oszczędną aplikację w cienkich liniach.
  • Neutralny smak: Nie wpływa na smak potraw podczas stosowania.
  • Komfort noszenia: Wspiera przyjemne użytkowanie protezy przez cały dzień.

Nr art.: MUE-16619776
Zawartość: 40 g
EAN: 8700216619776
Numer producenta: 16619776
Marki: blend-a-dent
Produkt medyczny: Ten produkt jest wyrobem medycznym. Prosimy o zapoznanie się z instrukcją użytkowania oraz informacjami podanymi na opakowaniu, a w razie potrzeby o zasięgnięcie porady specjalisty (np. lekarza lub farmaceuty).
Składniki (INCI)

33 % Calcium/Zinc Pvm/Ma Copolymer, Paraffinum Liquidum, Petrolatum, 20 % Cellulose Gum, Silicia, CI 45410, CI 15985, Bht, Tocopherol (Vitamin E)

Informacje prawne
Producent: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Niemcy, de.pg.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla blend-a-dent PLUS Krem mocujący do protez - bariera przed resztkami jedzenia, neutralny smak

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder