blend-a-dent Krem mocujący do protez Complete Original, 47 g

Niezawodne mocowanie i wysoki komfort na co dzień

Nowość w sklepie!

24,99 zł

(531,70 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 47 g

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do protez całkowitych i częściowych
  • Mocne mocowanie i efekt amortyzujący
  • Precyzyjna aplikacja dzięki końcówce tubki

Kupowane często z Bioniq Pasta do zębów Repair, 75 ml

blend-a-dent Krem mocujący do protez Complete Original, 47 g 24,99 zł (531,70 zł / kg)
Bioniq Pasta do zębów Repair, 75 ml 34,99 zł (466,53 zł / l)
Cena całkowita: 59,98 zł
Opis

Krem mocujący do protez Complete Original marki blend-a-dent zapewnia niezawodne utrzymanie protez całkowitych i częściowych na co dzień. Zapewnia mocne mocowanie i wspiera komfort noszenia przez cały dzień.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Mocne mocowanie: Wspiera stabilne utrzymanie protez całkowitych i częściowych.
  • Wysoki komfort noszenia: Tworzy warstwę amortyzującą między dziąsłami a protezą, zwiększając komfort użytkowania.
  • Precyzyjna aplikacja: Specjalna końcówka tubki umożliwia łatwe nakładanie cienkimi paskami.
  • Równomierne rozprowadzanie: Krem można łatwo rozprowadzić na powierzchni protezy.
  • Świeże uczucie w jamie ustnej: Pozostawia uczucie czystości i świeży smak.

Nr art.: MUE-16624053
Zawartość: 47 g
EAN: 8700216624053
Numer producenta: 16624053
Marki: blend-a-dent
Produkt medyczny: Ten produkt jest wyrobem medycznym. Prosimy o zapoznanie się z instrukcją użytkowania oraz informacjami podanymi na opakowaniu, a w razie potrzeby o zasięgnięcie porady specjalisty (np. lekarza lub farmaceuty).
Składniki (INCI)

33 % Calcium/Zinc Pvm/Ma Copolymer, Paraffinum Liquidum, Petrolatum, 20 % Cellulose Gum, Silicia, Mentha Piperita Oil, CI 45410, Menthol, Limonene, Beta-Caryophyllene, Pinene, Aroma, Bht, Tocopherol (Vitamin E)

Informacje prawne
Producent: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Niemcy, de.pg.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla blend-a-dent Krem mocujący do protez Complete Original

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder