Borotalco Żel pod prysznic Buonasera Regenerating, 500 ml

Delikatna pielęgnacja peelingująca dla zregenerowanej i gładkiej skóry

Nowość w sklepie!

22,99 zł

(45,98 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 500 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do wszystkich typów skóry
  • Zmysłowy zapach ambry z kardamonem
  • Biodegradowalne drobinki peelingujące

Kupowane często z Jean&Len Żel pod prysznic - mango i awokado, 250 ml

Borotalco Żel pod prysznic Buonasera Regenerating, 500 ml 22,99 zł (45,98 zł / l)
Jean&Len Żel pod prysznic - mango i awokado, 250 ml 14,99 zł (59,96 zł / l)
Cena całkowita: 37,98 zł
Opis

Żel pod prysznic Buonasera Regenerating marki Borotalco zapewnia delikatną, codzienną pielęgnację peelingującą skóry. Bogata konsystencja pomaga pozostawić skórę gładką, miękką i zadbaną.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Delikatny peeling: Zawiera biodegradowalne drobinki wygładzające odpowiednie do codziennego stosowania.
  • Pielęgnacja regenerująca: Pomaga zachować gładkość skóry i pozostawia ją delikatną w dotyku.
  • Zmysłowy zapach: Łączy ciepłe nuty ambry, kardamonu i fasoli tonka.
  • Bogata formuła: Przyjemna, bogata konsystencja zapewnia komfort podczas mycia.

Nr art.: MUE-7008352
Zawartość: 500 ml
EAN: 8002410046922
Numer producenta: 7008352
Marki: Borotalco
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Zastosowanie: Wetrzyj żel w dłonie i pozwól mu się spienić. Następnie dokładnie rozprowadź na wilgotnej skórze, a następnie dokładnie spłucz.
Składniki (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Acrylates Copolymer, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Parfum, Glycol Distearate, Citric Acid, Microcrystalline Cellulose, Cellulose, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxyde, Levulinic Acid, Phytelephas Aequatorialis Seed Powder, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Chloride, Potassium Sorbate, Sodium Levulinate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Cocamide Mea, Sodium Pca, Polysorbate-20, Citronellol, Citrus Aurantium Peel Oil, Citrus Lemon Peel Oil, Coumarin, Geraniol, Hydroxy Citronellal, Lavandula Oil/Extract, Limonene, Linalool, Linalyl Acetate, Terpineol, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes

Informacje prawne
Producent: Società Italo Britannica L.Manetti H.Roberts & C. per Azioni, Via Baldanzese 177, 50041, Calenzano FI, Włochy, www.borotalco.com/it

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Borotalco Żel pod prysznic Buonasera Regenerating

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder