bebe Żel do mycia twarzy, 150 ml

Dokładne i delikatne oczyszczanie twarzy zapewniające uczucie świeżości

Nowość w sklepie!

19,99 zł

(133,27 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 150 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do skóry normalnej i mieszanej
  • Z ekstraktem z moreli i przyjemnym zapachem
  • Usuwa makijaż i zanieczyszczenia

Kupowane często z bebe Krem do twarzy na dzień i na noc, 50 ml

bebe Żel do mycia twarzy, 150 ml 19,99 zł (133,27 zł / l)
bebe Krem do twarzy na dzień i na noc, 50 ml 26,26 zł (525,20 zł / l)
Cena całkowita: 46,25 zł
Opis

Żel do mycia twarzy bebe zapewnia dokładne, a jednocześnie delikatne oczyszczanie twarzy i okolic oczu. Łagodna formuła skutecznie usuwa zanieczyszczenia, drobinki brudu oraz makijaż ze skóry normalnej i mieszanej.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Delikatne oczyszczanie: Łagodnie usuwa zanieczyszczenia i makijaż z twarzy oraz okolic oczu.
  • Pielęgnująca formuła: Zawiera ekstrakt z moreli i pielęgnuje skórę już podczas oczyszczania.
  • Owocowy zapach: Delikatnie pachnie soczystą morelą.
  • Lekka konsystencja: Łatwo się pieni i pozostawia przyjemne uczucie czystej, świeżej skóry.

Nr art.: MUE-92020
Zawartość: 150 ml
EAN: 3574661690483
Numer producenta: 92020
Marki: bebe
Rodzaj skóry: skóra mieszana, skóra normalna
Zastosowanie: Nałóż na wilgotną skórę twarzy i delikatnie rozprowadź. Następnie dokładnie spłucz wodą.
Informacje prawne
Producent: Johnson & Johnson GmbH, Vorgartenstraße 206B, 1020, Wien, Austria, www.jnjaustria.at

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla bebe Żel do mycia twarzy

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder