bebe Soft Body Milk, 400 ml

Intensywna ochrona przed przesuszeniem i szybkie wchłanianie

Nowość w sklepie!

16,99 zł

(42,48 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 400 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do skóry suchej
  • Zapewnia nawilżenie do 24 godzin i zawiera olej jojoba
  • Szybko się wchłania i zawiera pantenol

Kupowane często z bebe Soft Shower Cream, 250 ml

bebe Soft Body Milk, 400 ml 16,99 zł (42,48 zł / l)
bebe Soft Shower Cream, 250 ml 7,99 zł (31,96 zł / l)
Cena całkowita: 24,98 zł
Opis

Soft Body Milk bebe to balsam do ciała do skóry suchej, który pomaga chronić ją przed przesuszeniem. Formuła szybko się wchłania i zapewnia długotrwałe nawilżenie do 24 godzin.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Do skóry suchej: Ukierunkowana pielęgnacja pomagająca chronić skórę przed przesuszeniem.
  • Nawilżenie do 24 godzin: Zapewnia skórze nawilżenie przez 24 godziny.
  • Szybkie wchłanianie: Szybko wchłania się w skórę.
  • Pielęgnujące składniki: Zawiera olej jojoba i pantenol.
Nr art.: MUE-90643
Zawartość: 400 ml
EAN: 3574661687841
Numer producenta: 90643
Marki: bebe
Rodzaj skóry: skóra sucha
Zastosowanie: Wmasuj w czystą, suchą skórę i pozostaw do wchłonięcia.
Informacje prawne
Producent: Johnson & Johnson SBF, Campus de maigremont, 27100, Val de Reuil, Francja, www.jjsbf.fr

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla bebe Soft Body Milk

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder