Dove Advanced Care Silky Soft - krem pod prysznic, 225 ml

Delikatne oczyszczanie ciała dla gładkiej skóry

Nowość w sklepie!

16,99 zł

(75,51 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 225 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do wszystkich typów skóry
  • Delikatne oczyszczanie i krople MicroMoisture
  • Bez siarczanu SLES

Kupowane często z Dove Body Love Body Lotion z kokosem i olejkiem migdałowym, 400 ml

Dove Advanced Care Silky Soft - krem pod prysznic, 225 ml 16,99 zł (75,51 zł / l)
Dove Body Love Body Lotion z kokosem i olejkiem migdałowym, 400 ml 24,99 zł (62,48 zł / l)
Cena całkowita: 41,98 zł
Opis

Advanced Care Silky Soft - krem pod prysznic marki Dove delikatnie oczyszcza skórę i pozostawia ją miękką, gładką oraz zadbaną.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Delikatne oczyszczanie: Łagodne substancje myjące i formuła bez siarczanu SLES delikatnie oczyszczają skórę i są łagodne dla jej mikrobiomu.
  • Krople MicroMoisture: Zawiera krople MicroMoisture, składniki nawilżające pochodzenia roślinnego oraz składniki pielęgnujące zgodne ze skórą.
  • Kremowa konsystencja: Bogata formuła podczas mycia zmienia się w kremową pianę.
  • Materiał z recyklingu: Butelka jest wykonana w 100% z plastiku pochodzącego z recyklingu (z wyjątkiem nakrętki i etykiet).
  • Biodegradowalna formuła: Formuła jest biodegradowalna w maksymalnie 94% zgodnie z metodami OECD.

Nr art.: MUE-T149195
Zawartość: 225 ml
EAN: 8720181491948
Numer producenta: T149195
Marki: Dove
Zastosowanie: Wetrzyj żel w dłonie i pozwól mu się spienić. Następnie dokładnie rozprowadź na wilgotnej skórze, a następnie dokładnie spłucz.

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Dove Advanced Care Silky Soft - krem pod prysznic