Wilkinson Sword Balsam po goleniu, 100 ml

Odświeżająca pielęgnacja i ochrona skóry po goleniu

Nowość w sklepie!

23,99 zł

(239,90 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 100 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do skóry wrażliwej
  • Natychmiastowo nawilża
  • Nietłusta formuła, szybko się wchłania

Kupowane często z Wilkinson Sword Protector 3 - Wymienne ostrza z aloesem, 8 szt.

Wilkinson Sword Balsam po goleniu, 100 ml 23,99 zł (239,90 zł / l)
Wilkinson Sword Protector 3 - Wymienne ostrza z aloesem, 8 szt. 58,00 zł (7,25 zł / szt.)
Cena całkowita: 81,99 zł
Opis

After Shave Lotion marki Wilkinson Sword to kosmetyk pielęgnacyjny do stosowania po goleniu, opracowany specjalnie z myślą o skórze wrażliwej. Natychmiast nawilża i pozostawia na skórze odświeżające oraz chłodzące uczucie.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Do skóry wrażliwej: Idealny do pielęgnacji skóry po goleniu.
  • Natychmiastowe nawilżenie: Intensywnie pielęgnuje skórę i skutecznie chroni ją przed przesuszeniem.
  • Szybkie wchłanianie: Nietłusta konsystencja szybko się wchłania i pozostawia chłodzące oraz kojące uczucie na skórze.
  • Formuła bez alkoholu: Opracowana bez dodatku alkoholu.
  • Wegańska formuła: Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.

Nr art.: MUE-W304325400
Zawartość: 100 ml
EAN: 4027800325405
Numer producenta: W304325400
Marki: Wilkinson Sword
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Wilkinson Sword GmbH, Schützenstraße 110, 42659, Solingen, Niemcy, www.wilkinsonsword.com/de-de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Wilkinson Sword Balsam po goleniu